A Skanzen munkatársainak elérhetőségei

Forduljon hozzánk bizalommal! Munkatársaink örömmel segítenek Önnek.
Szerző: 2015. december 29.
Szervezeti egységNévBeosztásTelefonE-mail
Főigazgatóság     Dr. Cseri Miklós
főigazgató 26/502-503 cseri.miklos@sznm.hu
Dr. Sári Zsolt általános főigazgató-helyettes 26/502-557 sari.zsolt@sznm.hu
Dr. Bereczki Ibolya ágazati feladatokért felelős főigazgató-helyettes 26/502-539 bereczki.ibolya@sznm.hu
Nagyné dr. Batári Zsuzsanna tudományos titikár 26/502-575 batari.zsuzsanna@sznm.hu
Titkárság Vári Csilla titkárságvezető 26/502-501 skanzentitkarsag@sznm.hu
Biztonsági osztály Mizsányi József osztályvezető 26/502-527 mizsanyi.jozsef@sznm.hu
Tudományos és Ismeretátadási Igazgatóság Dr. Sári Zsolt igazgató 26/502-557 sari.zsolt@sznm.hu
Néprajzi osztály     Nagyné dr. Batári Zsuzsanna tudományos titkár, néprajzkutató 26/502-575 batari.zsuzsanna@sznm.hu
Legeza Borbála
 muzeológus 26/502-568 legeza.borbala@sznm.hu
Dr. Vass Erika  néprajzkutató 26/502-512 vass.erika@sznm.hu
Gyűjteményi osztály        Aranyos Sándor osztályvezető 26/502-535 aranyos.sandor@sznm.hu
Bazsó Gábor rendszergazda, informatikus
26/502-564 bazso.gabor@sznm.hu
Deim Péter fényképész 26/502-559 deim.peter@sznm.hu
Erdős Klára adattáros 26/502-535 erdos.klara@sznm.hu
Fodor Andrea adatrögzítő, könyvtáros 26/502-560 fodor.andrea@sznm.hu
Gáspár Mihály gyűjteménykezelő 26/502-558 gaspar.mihaly@sznm.hu
Havrán Ferenc gyűjteménykezelő 26/502-558 havran.ferenc@sznm.hu
Kismartoni Bálint gyűjteménykezelő 26/502-558 kismartoni.balint@sznm.hu
Kovács Dorottya Marianna
adattáros 26/502-535 kovacs.dorottya@sznm.hu
Maróthi Csaba gyűjteménykezelő 26/502-558 marothi.csaba@sznm.hu
Restaurátor osztály Szendrődiné Gombás Ágnes osztályvezető 26/502-545 gombas.agnes@sznm.hu
Hugyecsek Balázs restaurátor 26/502-543 hugyecsek.balazs@sznm.hu
Kovács Levente restaurátor 26/502-540 kovacs.levente@sznm.hu
Nagy Hajnalka restaurátor 26/502-541 nagy.hajnalka@sznm.hu
Rózsa Lőrinc restaurátor 26/502-540 rozsa.lorinc@sznm.hu
Szabó Balázs restaurátor 26/502-540 szabo.balazs@sznm.hu
Széles Miklós Zsolt restaurátor 26/502-541 szeles.miklos@sznm.hu
Ismeretátadási osztály     Szigethy Zsófia osztályvezető 26/502-522 szigethy.zsofia@sznm.hu
B. Tódor Enikő múzeumpedagógus 26/502-586 todor.eniko@sznm.hu
Bokonics-Kramlik Márta múzeumpedagógus 26/502-586 kramlik.marta@sznm.hu
Kustánné Hegyi Füstös Ilona múzeumpedagógus 26502-554 khf.ili@sznm.hu
Molnár József múzeumpedagógus 26/502-586 molnar.jozsef@sznm.hu
Pintérné Herczeg Andrea múzeumpedagógus munkatárs 26/502-599 herczeg.andrea@sznm.hu
Közönségszolgálati osztáy
    
Faár Tamara  osztályvezető 26/502-567 faar.tamara@sznm.hu
Kisjuhász Viktória közönségszolgálati munkatárs 26/502-571 kisjuhasz.viktoria@sznm.hu
Lengyel Emese rendezvényszervező 26/502-516 lengyel.emese@sznm.hu
Fehér Dóra programszervező 26/502-596

feher.dora@sznm.hu

Hevér Lili frontszemélyzeti koordinátor 26/502-553 hever.lili@sznm.hu
Épület- és Területfenntartási Igazgatóság Buzás Miklós  épület- és területfenntartási igazgató 26/502-555  buzas.miklos@sznm.hu
Építészeti Műterem  Csengel Tamás

építész

26/502-574  csengel.tamas@sznm.hu
Szuromi Anna  építész 26/502-574  szuromi.anna@sznm.hu
Devescovi-Iuga Daniela műszaki ügyintéző 26/502-574 devescovi.daniela@sznm.hu
Román Árpád faipari mérnök, a Szennai Skanzen vezetője 26/502-574 roman.arpad@sznm.hu
Épület és területkarbantartási osztály Kaluja Sándor műszaki osztályvezető 26/502-518 kaluja.sandor@sznm.hu
Scherk Tímea műszaki koordinátor 26/502-504 scherk.timea@sznm.hu

Gazdasági és Értékesítési Igazgatóság    

Pénzügyi és Számviteli Osztály   

Tusán Róbert gazdasági igazgató 26/502-525 tusan.robert@sznm.hu
Czikora Erzsébet pénzügyi és számviteli osztályvezető 26/502-578 czikora.erzsebet@sznm.hu
Bessenyeiné Barna Györgyi bér- és munkaügyi előadó 26/502-505 bessenyeine.gyorgyi@sznm.hu
Gelseiné Horváth Ilona pénzügyi előadó 26/502-523 horvath.ilona@sznm.hu
Kocsis Ilona raktáros 26/502-505 kocsis.ilona@sznm.hu

Mészárosné Karacs Anita

 könyvelő 26/502-528

karacs.anita@sznm.hu

Palkovics Ferencné pénzügyi előadó 26/502.523 palkovics.ferencne@sznm.hu
Polgári Veronika pénzügyi munkatárs 26/502-550 polgari.veronika@sznm.hu
Kommunikációs és Marketing Főosztály Horváth Anita főosztályvezető 26/502-570 horvath.anita@sznm.hu
Fodor Gabriella kommunikációs osztályvezető 26/502-507 fodor.gabriella@sznm.hu
Angeli Adrienn
sajtóreferens 26/502-511  adrienn.angeli@sznm.hu
Bayer Alexandra online kommunikációs munkatárs   bayer.alexandra@sznm.hu
Kelemen Dániel PR menedzser, Szennai Skanzen sajtóreferens, designer
26/502-566 kelemen.daniel@sznm.hu
Cseri Dóra rendezvényszervező 26/502-515 cseri.dora@sznm.hu
Nagy Dóra oktatásszervező 26/502-519 nagy.dora@sznm.hu
Keresztúri Tamás boltmenedzser 26/502-504 kereszturi.tamas@sznm.hu
Róna Kriszta rendezvényszervező 26/502-502 rona.kriszta@sznm.hu
Geiger Judit
értékesítési menedzser 26/502-511 geiger.judit@sznm.hu
Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ


Nagy Magdolna
megbízott igazgató 26/502-500  nagy.magdolna@sznm.hu
Káldy Mária főtanácsadó  26/502-500 kaldy.maria@sznm.hu
A MOKK további munkatársainak, valamint a MOKK által megvalósított „Cselekvő közösségek – aktív közösségi szerepvállalás”, valamint a "Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek" projektek munkatársainak elérhetőségeiért     kattintson ide.
Szellemi Kulturális Örökség Igazgatósága Dr. Csonka-Takács Eszter igazgató 26/502-529 csonka@sznm.hu
Kovács Dóra szakmai referens 26/502-577 kovacs.dora@sznm.hu
Csuri Szandra szakmai referens 26/502-534 csuri.szandra@sznm.hu

 

 

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum szervezeti felépítése itt érhető el.

 



Kapcsolódó cikkek
Látogatás

Aktív helyszínek

Miként élték mindennapjaikat a paraszti világban a házak egykori lakói? Fedezze fel a korabeli mindennapokat aktív helyszíneink segítségével!
A Skanzen

Faültetés a Skanzenben

Az ausztráliai Ian Riseley, a Rotary Club International frissen választott világelnöke a Skanzenben indította útjára világméretű faültetési akcióját.
Tanulás

Megrendelés

Így rendelheti meg óvodai, iskolai csoportos foglalkozásait (árak, megrendelőlap, kiegészítő információk stb.)